Kontaktliste for TINE Partner Servering

Oversikt over telefonnumre og e-poster til salgsapparatet til TINE Partner Servering 2019.

 

Hva  Hvem Telefon E-post
TINE Kundeservice

 www.tinehandel.no

 513 71 513

 kundeservice@tine.no

Salgssjef
 Sigmund Solvang  415 14 404

 sigmund.solvang@tine.no

Konsulent vest/nord  Anne Torunn Larsen  994 65 452

 anne.torunn.larsen@tine.no

Konsulent vest/nord  Elisabeth Aga  993 56 664

 elisabeth.aga@tine.no

Konsulent vest/nord  Kurt Haukeland  917 53 771

 kurt.haukeland@tine.no

Konsulent vest/nord  Per Henning Tjelta   479 10 965

 per.henning.tjelta@tine.no

Konsulent vest/nord  Stina Langdal Løvoll   996 40 333

 stina.lovoll@tine.no

Konsulent vest/nord  Thomas Sand  950 61 554

 thomas.sand@tine.no

Konsulent vest/nord  Per-Øyvind Almehagen  907 25 471

 per-oyvind.almehagen@tine.no

Konsulent øst  Anne K.R. Hoffsbakken  924 80 508

 anne.kristine.hoffsbakken@tine.no

Konsulent øst  Randi Frustøl  952 15 277

 randi.frustol@tine.no

Konsulent øst  Helge Hårklau  906 64 650

 helge.harklau@tine.no

Konsulent øst  Jan A. Pedersen  905 99 497

 jan.a.pedersen@tine.no

Konsulent øst  Jane Syversen  900 88 429

 jane.syversen@tine.no

Konsulent øst  Margunn Berge  911 94 121

 margunn.berge@tine.no

Konsulent øst  Per Henrik Rydning  915 85 443

 per.rydning@tine.no

Konsulent øst  Terje Langaas  913 23 046

 terje.langaas@tine.no


Kontaktlisten kan også lastes ned og skrives ut her (pdf)